Komisja Zasobów Ludzkich i Szkoleń IGKM, Ostrowiec Św.

11-12.05.2018 r. Komisja Zasobów Ludzkich i Szkoleń IGKM, Ostrowiec Św.

W dniach 11-12 maja 2018 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Zasobów Ludzkich i Szkoleń. Współorganizatorem spotkania było tamtejsze Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o.

Nietypowo, główna część obrad Komisji miała formę warsztatu prowadzonego przez dr Eleonorę Kuczmerę-Ludwiczyńską z Instytutu Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na temat komunikacji wewnętrznej w firmach transportu publicznego. Ze względu na specyfikę pracy prowadzących pojazdy komunikacyjne niejako poza siedzibą pracodawcy, kreowanie prawidłowych kanałów komunikacji, zarówno pionowej, jak i poziomej, jest ważnym czynnikiem jakości świadczonych usług. Podczas warsztatu zaprezentowano również bardzo interesujące doświadczenia MPK w Krakowie związane m.in. z wykorzystaniem intranetu do kontaktu z pracownikami ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji z prowadzącymi pojazdy. Natomiast firma Eltcrac System Sp. z o.o. zaprezentowała platformę DSDi jako innowacyjne narzędzie do stworzenia systemowego kanału takiej komunikacji.

W trakcie obrad analizowano tło i determinanty braków na rynku pracy w sektorze kierowców autobusowych.

Podczas wyborów uczestnicy Komisji zdecydowali o wyborze jednego przewodniczącego (a nie dwójki jak w poprzedniej kadencji). Została nim ponownie Dorota Minorczyk z Tramwajów Warszawskich Sp. z o.o.

 

 

Ustawienia prywatności
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej szanuje prawo użytkowników do prywatności.
Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane do:
1. utrzymania sesji Użytkownika (po zalogowaniu),
2. celów statystycznych.
Zebrane dane nie są udostępniane osobom trzecim.