Scroll Top

O aplikacji IGKM inTouch

IGKM inTouch to typowa aplikacja konferencyjna użyteczna dla uczestników eventów organizowanych przez Izbę Gospodarczą Komunikacji Miejskiej.

Aplikacja zawiera informacje związane z organizowanym eventem wskazujące lokalizacje, program i informację o programie, prelegentach oraz partnerach spotkania. Aplikacja zawiera też informacje o dodatkowych elementach takich jak menu, harmonogram wycieczek technicznych oraz godziny i miejsca podstawienia pojazdów do transportu. Bardzo istotnym elementem aplikacji jest możliwość skorzystania z kanału interaktywnej komunikacji z prelegentem poprzez zakładkę „zadaj pytanie”. Zgłaszane przez uczestników pytania i opinie są na bieżąco rejestrowane i wyświetlane w trakcie trwania wystąpienia i pozwalają na podsumowanie poszczególnych elementów konferencji.

Przy szczególnych okazjach aplikacja służy do przeprowadzania ankiet i głosowań pośród uczestników konferencji. Jest szczególnie przydatna podczas eventów dwu- lub wielojęzycznych. Niezależnie od informacji o bieżącym evencie aplikacja zawiera wszystkie istotne informacje o działalności IGKM, w tym archiwum wydarzeń.

Aplikacja IGKM inTouch jest więc przydatnym i wygodnym narzędziem informacyjnym dla osób zaangażowanych w aktywności prowadzone przez IGKM.

Aplikacja IGKM inTouch jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play oraz Apple Appstore.

Ustawienia prywatności
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej szanuje prawo użytkowników do prywatności.
Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane do:
1. utrzymania sesji Użytkownika (po zalogowaniu),
2. celów statystycznych.
Zebrane dane nie są udostępniane osobom trzecim.