Scroll Top

Warszawa: testy nowych stron ZTM oraz WTP

W październiku br. miejsce obecnej strony internetowej stołecznego Zarządu Transportu Miejskiego zajmą dwie nowe – informacyjny, kompleksowy serwis dla pasażerów dostępny pod adresem: wtp.waw.pl oraz „firmowa” witryna Zarządu Transportu Miejskiego, która zachowa dotychczasowy adres: ztm.waw.pl.

Od 25 czerwca dostępna jest testowa strona internetowa Warszawskiego Transportu Publicznego nowa.wtp.waw.pl. Można na nią wejść także z obecnej strony  ZTM – kieruje na nią specjalny banner. Strona główna nowej witryny jest odpowiedzią na oczekiwania pasażerów dotyczące informacji, jakich szukają najczęściej i które powinny znajdować się „pod ręką” (sześć kategorii: „rozkłady, połączenia”, „bilety, opłaty”, „poradnik”, „dla turystów”, „aktualności” i „o WTP”). Nowa strona została skonstruowana na bazie statystyk odwiedzin obecnej witryny. Po wejściu na testową nowa.wtp.waw.pl od razu jest dostęp do wyszukiwarki połączeń, komunikatów o aktualnej sytuacji komunikacyjnej w aglomeracji warszawskiej, informacji o bieżących zmianach w komunikacji oraz aktualności.

Na nowej stronie Zarządu Transportu Miejskiego nowa.ztm.waw.pl znajdą się natomiast informacje z zakresu m.in. zamówień publicznych, ofert pracy, konsultacji społecznych, projektów europejskich i inwestycji.

ZTM zachęca do wejścia na nowe strony, wyszukania informacji, a także do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami i funkcjonalnościami.

Ustawienia prywatności
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej szanuje prawo użytkowników do prywatności.
Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane do:
1. utrzymania sesji Użytkownika (po zalogowaniu),
2. celów statystycznych.
Zebrane dane nie są udostępniane osobom trzecim.