Konferencja MIiR nt. nowych form dofinansowania w zakresie paliw alternatywnych

Departament Programów Infrastrukturalnych Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju zaprasza na konferencję pn. Dzień Informacyjny CEF 2019 dotyczącą nowych naborów w ramach instrumentu „Łącząc Europę” (CEF) w sektorze transportu – Reflow Call 2019 oraz Blending Facility. Konferencja odbędzie się w dniu 26 listopada br. od godz. 11:30 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym przy Al. Zwycięstwa 96/98 w Gdyni.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez formularz on-line i będzie otwarta do dnia 19 listopada br.:
https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/cef-rejestracja

Informacje nt. konferencji można znaleźć na stronie:
http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/zasady-dzialania-funduszy/program-laczac-europe/aktualnosci/dzien-informacyjny-cef-2019-juz-26-listopada-ruszyly-zapisy/

Zapraszamy również do zapoznania się z głównymi informacjami nt. aktualnych konkursów w ramach CEF dostępnymi na stronie Ministerstwa:
http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/zasady-dzialania-funduszy/program-laczac-europe/nabory-wnioskow/nabory-wnioskow-w-2019/

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości Departament Programów Infrastrukturalnych Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju prosi o kontakt telefoniczny (22 273 87 66 bądź 22 273 87 56) lub e-mail (cef@miir.gov.pl).

Ustawienia prywatności
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej szanuje prawo użytkowników do prywatności.
Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane do:
1. utrzymania sesji Użytkownika (po zalogowaniu),
2. celów statystycznych.
Zebrane dane nie są udostępniane osobom trzecim.