Scroll Top

„Gazela Biznesu” dla firmy DRABPOL

Już po raz kolejny firma DRABPOL znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Tym samym otrzymała  tytuł Gazeli Biznesu .

Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, mające na cele promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

W Polsce ranking sporządza „ Puls Biznesu” wraz z jedną z największych polskich wywiadowni gospodarczych Coface Polska.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firm za pełne trzy, poprzedzające lata. W edycji 2018 przeanalizowane zostały wyniki za lata 2015-2016-2017. O tytuł Gazeli Biznesu 2018 mogły ubiegać się firmy, które spełniły zakładane kryteria- podczas minionych trzech lat zanotowały stały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. O zakwalifikowaniu się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiającą się publikowaniem własnych wyników finansowych. Firmy otrzymujące tytuł „Gazeli Biznesu” muszą  cechować się jeszcze  nieskazitelną reputacją oraz uczciwością  wobec kontrahentów, pracowników, a także skarbu państwa.

DRABPOL, otrzymując tytuł „Gazela Biznesu”, odnotował w 2018 r.  ponad 160%-wy wzrost przychodów w porównaniu do roku 2017.

 

 

Ustawienia prywatności
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej szanuje prawo użytkowników do prywatności.
Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane do:
1. utrzymania sesji Użytkownika (po zalogowaniu),
2. celów statystycznych.
Zebrane dane nie są udostępniane osobom trzecim.