Scroll Top

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Bilet Warszawiaka ważny w obu strefach

[/vc_column_text][vc_single_image image=”28643″ img_size=”large” add_caption=”yes”][vc_column_text]W związku z uchwałą rady m. st. Warszawy zmieniającą zakres obowiązywania Biletu Warszawiaka i Biletu Młodego Warszawiaka, od 1 września br. nie ma już podziału na bilety ważne tylko w 1. czy w 2. strefie biletowej. Po uproszczeniu taryfy, znalazły się w niej  tylko bilety ważne w obu strefach: 30-dniowy normalny imienny w cenie 98 zł oraz bilet 90-dniowy normalny imienny w cenie 250 zł (ceny tych biletów nie uległy zmianie).

Bilet Warszawiaka przysługuje mieszkańcom stolicy, którzy rozliczają się z podatku dochodowego od osób fizycznych w jednym z warszawskich urzędów skarbowych. Do korzystania z tańszych biletów uprawnia tzw. e-hologram.

Dotychczas za Bilet Warszawiaka ważny w obu strefach trzeba było zapłacić 166 zł (bilet 30-dniowy normalny) lub 406 zł (90-dniowy normalny). Teraz podróż w obu strefach będzie tańsza o kilkaset złotych rocznie, np. w portfelu pasażera korzystającego z biletów miesięcznych pozostanie aż 816 zł.

Więcej informacji: http://ztm.waw.pl/?c=698&l=1[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ustawienia prywatności
Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej szanuje prawo użytkowników do prywatności.
Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane do:
1. utrzymania sesji Użytkownika (po zalogowaniu),
2. celów statystycznych.
Zebrane dane nie są udostępniane osobom trzecim.